30 paź 2013

Złoto-czarna. / Mała

Cześć! :3
Posty miały się pojawiać częściej, a jak na razie to są jeszcze później. No niestety. Musicie mi wybacz, ale połowa programów na kompie mi nie działa. :c W tym program do obróbki zdjęć, gdzie dodaję podpisy na zdjęcia oraz poprawiam światło itd. Ale w końcu znalazłam kilka programów internetowych, które umożliwiły mi napisanie dzisiejszego postu bez żadnych niepowodzeń. :) Chcę wam dziś pokazać moją nową bransoletkę, którą stworzyłam. Jak widać na zdjęciach jest ona w kolorze czarno-białym ze złotymi dodatkami. Są tylko dwie zawieszki, ale przy najbliższym zakupie półfabrykatów, dodam do niej jeszcze jedną, bądź też  dwie zawieszki. Po prostu lepiej to będzie wyglądać niż z tymi dwoma. Najbardziej podoba mi się w niej to śliczne zapięcie. Takie jakby nadzwyczajne. Nie jest to zwykły karabińczyk, przez co jest to oryginalne oraz podkreśla piękno bransoletki. :3
 Wykonałam też takie zwyczajne kolczyki ćwieki-piramidki. Nic szczególnego. Proste, ale efektowne. ;)


A tutaj niżej bransoletka, którą kupił mi mój brat jak był w Słowenii. Jak dla mnie jest śliczna. Chociaż i tak pewnie jej nie będę nosić, bo nie lubię tego typu ozdób. ( kolory w rzeczywistością są trochę mniej żywe niż na zdjęciu. )

I mam taką małą prośbę. Moje dwie koleżanki biorą udział w konkursie na Facebook'u. Prosiły mnie o głosy, więc staram się im pomóc. :) Dlatego też proszę o like. TUTAJ i TU.
Do następnego postu! Mała. 

5 komentarzy:

  1. Bransoletka jest świetna. :D
    Również zrobiłam sobie takie kolczyki, ale okazało się, że metalowe ćwieki są zbyt ciężkie dla moich uszu. xD
    Ja znając siebie rozebrałabym tą bransoletkę dla koralików, bo mają śliczne kolory. Ale jak pamiątka to raczej to nie jest dobry pomysł. ;)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw ślad po sobie, a będziemy bardzo wdzięczne.